Yükseliş Enerjisi modern zamanın 9.9.9 frekansındaki çok etkili ve güçlü bir enerji sistemidir.

Yükseliş Enerjisi 9.9.9 frekansı kişide aktif olunca neler oluyor:

Bunun bir sonraki daha yüksek titreşim paternlerinin etkilerinin hemen görülmesi sizin ve sizin ışık vücudunuzun içindedir. Yavaş yavaş sizin titreşiminizin daha büyük bir hizasında ruhsal dünyayı ve vücudunuzun ışık uzantısını alacaksınız.

Eğer Toprak Ana, en sonuncusu 2012’de gelen, 999 titreşimindeyse, eğer bu artışa hazırsanız ve bu daha yüksek titreşimi almaya karar vermişseniz, siz de 999 titreşiminde olacaksınız.

Büyük dönüşümler ve değişimler gerçekleşmektedir, eski yapılar ve paternler kırılmaktadır. Bazı insanlar bunun farkındayken diğerleri bunu nispeten bilinçsiz olarak bulur.

Pek çok insan eski hayatlarından şimdi uyanır ve kalplerinin derinliklerinde çok büyük bir şeyin gerçekleştiğini hissederler. İçeride ve dışarıda yeni bir şey vardır ve içine işlemek istemektedir. Sizin gerçeğiniz, sizin ilahiliğiniz şimdi tamamen uyanmak istemektedir.

Toprak Ana ve biz insanlar şu anda Yeni Enerji’ye doğru hareket ediyoruz. 999’un titreşiminin enerjisi size kılavuzluk edecek ve size kendi güzel ışığınızı tanımlamakta, onu hissetmekte ve ifade etmekte yardımcı olacaktır.

4 vücudunuzda da kendinizi esnetin ve kendi kişisel yolunuzu uyandırın, daha güçlü ve daha istikrarlı. Sizin 4 vücudunuz: Astral Vücut, Duygusal Vücut, Zihinsel Vücut ve Ruhsal Vücuttur.

Titreşiminizi doğal titreşim frekansı 999’a yükselterek aynı zamanda modern çağ çakralarınızı yeni çağın enerjisi ile dolduruyorsunuz.

Yükseliş Enerjisi tek aşamalı bir enerji sistemidir. Uyumlamasını alan kişi bu enerjiyi kendisi ve başkaları için kullanabilir, uyumlamasını yapabilir…

Telif Hakları:

Bu enerji sisteminin kurucusu Bayan Ellen D. Stamer’dır. Ve notlar telif hakaları ile korunmaktadır. İnisiyasyon(uyumlama) durumu dışında notlar hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Uyumlamayı alan kişiler de buna uygun hareket etme sorumluluğunu taşımaktadır. Enerji dengesi olarak Bayan Ellen D. Stamer 120Euro belirlemiştir.Web sitemize ve ülkemize özel, daha fazla insanın faydalanabilmesi için ücreti 300TL dir.