Reiki Grand Master seviyeleri Usui Reiki Master/Teacher seviyesinin tamamlayıcı ve devamı olarak tanımlanmış güçlü seviyelerdir. Reiki Masterların japonyada çeşitli araştırmaları ve aynı enerjiye kanal olarak devamını getirdikleri oldukça güçlü ve ileri seviyeleridir.

Üstatlık(Master) enerjisi, örtülü olarak Büyük Üstatlık’ın(Grand Master) görünümünü de içerir. Büyük Üstatlık uyumlamasıyla birlikte bu görünüm bilinçli olarak işlenip-bilince entegre edilir.

Büyük Üstatlık(Grand Master) Aşaması’nda ruhsal boyutta(spiritüel düzeyde) çalışmak için pek çok imkan var. Burada en önemli şey, bilinçli ve sorumluluk duyarak çalışmaktır.

Grandmaster’lık Aşamaları İle Yapabileceklerinize Örnekler:

Reiki Lazer Tekniği: 5 ve 6 aşamasının sembolleri ile enerji bir noktada yoğunlaştırılıp, gönderilmek istenilen kişiye, yere ya da duruma bir anda gönderilebilmektedir. Bu teknik ile Master Teacher’lık aşamasında 30 dakika süren enerji gönderme işlemi 2 – 3 saniyeye inmektedir.

İnisiye(Uyumlama) İşlemi : Vereceğiniz inisiyeler esnasında Reiki Grand Master 5 ve 6.aşama sembollerinin kullanımı ile, inisiye olan kişiye büyük huzur ve harmoni hissi verebilirsiniz. İnisiye olan kişinin 21 günlük arınma sürecini daha kolay ve sıkıntısız atlatmasını sağlayabilirsiniz.

Karma Terapi Tekniği: Kişinin bu yaşamına gelene kadar geçirmiş olduğu tüm karmalarını temizleyebilme yeteneğini edinmesi ve bunu kendine ve başkalarına uygulayabilmesidir.

Şifacılıkta Yüksek Frekans: Grandmaster’lık aşaması ile enerji seviyeniz kat yükselir.
Şifacılık yönünüz kuvvetle artar.

Astral Seyehatte Zirve: Astral seyahatin doruk noktası olan sonsuz enerjiyle buluşmak Grandmaster’lık 5/6 aşamaları sembolleri kullanarak daha kolay gerçekleşmektedir.

Reiki Grand Master seviyeleri 5. seviyeden 18. seviyeye kadar belirlenmiştir. Bu seviyelere 5&6 ve 7&8 birlikte olmak üzere 9-18. seviyelere tek olarak uyumlanılmaktadır. Grand Master seviyelerine uyumlanabilmek için ön koşul olarak en az 6 ay önce Usui Reiki Master/Teacher seviyesine uyumlanmış olmak gerekmektedir.

  • Usui Reiki Masterları tarafından alınabilmektedir.

  • Reiki GrandMaster Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması (5&6): 400 TL

  • Reiki GrandMaster Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması (7&8): 400 TL

  • Reiki GrandMaster Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması (9’dan 18.seviyeye kadar her bir seviye): 300 TL

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen formu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.