psişik kürePsişik Küre Güçlendirmesi (The Psychic Orb Empowerment) psişik yeteneklerinizin gelişmesinde size yardım etmek için kanalize olmuş yepyeni bir enerji sistemidir. Bu yeni sistem ile diğer sistemler arasındaki fark, psişik küre güçlendirilmesi, kullanımı kolay ve hızlı bir şekilde işe yaraması. Sistemin uyumlamasının alınmasıyla birlikte bir çok açılım gerçekleşir fakat bu sizin uyumlamadan sonra düzenli çalışmayacağınız manasına gelmiyor, uyumlamadan sonra da düzenli çalışarak gelişime devam edilir.

Kişinin normalde bilmediği bir bilgiyi psişik yetenekleri ile alabileceği kanıtlandı. Bu bilgiler, kişinin aklının dışında bir kaynaktan gelir ve öğrenilen bilgi ve tecrübeden farklıdır. Elde edilen anlayış ve bilgi kendilerine doğrudan evrensel akıldan ve diğer insanlardan gelir. Bu zihinsel bir telepati gibi çalışır; bir kişinin bir başka kişinin düşüncelerini okuması gibi. Bunu herkes kendi hayatında birden çok deneyimlemiştir. İşitmek, duymak, görmek, koklamak ve tat almak gibi herkeste altıncı his de vardır, şuana kadar farkında olmuş olsanız da olmasanızda…

psişik yetenekBazen telefon çalar ve kimin aradığını bakmadan önce biliriz, bazen bir kişinin size ne söylemek istediğini söylemeden önce bilirsin, bazen içinizde bir dürtü oluşur  belki riskli olmasına rağmen şuraya gitmeliyim ya da şunu mutlaka yapmalayım gibi ve yaptığınızda iyki yapmışım dersiniz, memnun olursunuz, bir kişi gerçek duygularını saklasa dahi asıl düşümcelerini bilirsiniz, bazen size yardım eden bir varlığın olduğunu ya da sahne arkasında birinin size yardım ettiğini hissedersiniz, hayatınızda iyi ya da kötü birşey olduğunda onun arkasındaki yüksek amacı anlarsınız bunlar psişik yetenek belirtileridir. Bunlar örnektir psişik yetenek belirtileri bu örneklerle sınırlı değildir…

Herhangi bir psişik yeteneği tanımak-bilmek ve kendi fiziksel bedeni dışında bilginin  ve iletişimin bir üst boyutu olduğunu kabul eden kişi bu gizli gücü kullanılabilir. Evren sınırsız enerji ile doludur, bu enerji titreşimlerine kendini odaklayan ve almak için ayarlayan, bunun için çaba gösteren herkes bu sınırsız subtil enerjinin titreşimlerinden faydalanabilir. Bu titreşimler, sadece sözde ‘üstün yetenekli’ kişiler için değil, bunun için çaba harcayan, bunun sırlarını öğrenmeye çalışan herkes için vardır. Çoğu psişik insan buna sahiptir, çünkü onlar enerjinin belirtilerini tanıdı-kabul etti ve dikkatlerini ona odakladılar, bu geliştirilmesi için gerekli olan şey. Eğer onlar bu şekilde odaklanmasalardı şimdi oldukları gibi olmayacaklardı.

Herkesin anlaması gereken en önemli şeylerden biri de, her canlı bir bilince sahiptir ve evrendeki her şeyle bir bağlantısı vardır. İnsanlar, hayvanlar ve bitkiler birlikte tüm evren ve hepimiz evrensel bilincin gizli enerjileri ile bağlıyız. Bu kavramı anlamak ve kabul etmek, kişinin kendi gizli yeteneklerini geliştirmesi için en önemli gerekliliktir. Bir sonraki önemli şart, kişinin kendini geliştirmek ve ayarlamak için arzu ve istekli olması böylece kişi evrensel ruh’a bağlanabilir.

Psişik küre güçlendirilmesi uyumlanması sırasında özel bir ışık küre 3.göz ve taç çakralarının üzerine açılması, dengelenmesi ve enerjinin yeniden hizalanmasına ve hem gelişim sürecinde hem de istenilen ve uyuyan tüm yetenekleri tezahür ettirmeye yardımcı olması için yerleştirilir. Psişik Küre Güçlendirmesi uyumlamasından sonra  tezahür edebilecek, geliştirilecebilek bir çok psişik yetenek vardır. Durugörü, Duruişiti vb. Psişik Küre Güçlendirmesi notlarında yetenekleri geliştirmek için çalışılacak teknik ve uygulamalar da verilmektedir.

 

  • Psişik Küre Güçlendirmesi Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması: 150 TL

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen formu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.