mucize beyaz isikMucize Beyaz Işık, mükemmel enerji ve harika bir yöntem. Mucize Beyaz Işık; kalp, üçüncü göz ve Taç çakrada dengeli bir şekilde çalışır.

Mucize Beyaz Işık, kalp çakrasını açar ve dengeler. Kişinin bilincinin kalp merkezine girmesine izin verir böylece kişi sevgi ile tüm seviyelerde tamamen entegre olur ve kişi “iç(manevi) hakikat”ini öğrenmeye başlar.

Yüksek titreşimli Mucize Beyaz Işık enerjisi kalp çakrasını aktifleştirir böylece kişinin kalbinden güçlü sevgi enerjisi yayılmaya başlar ve bu kişinin tüm varlığını doldurur.

Mucize Beyaz Işık duygusal olarak dengede, stabil ve güçlü olmaya yardımcı olur. Düşük titreşimli duygusal enerjiyi uzaklaştırır. Bu kişinin, herkese sevgi yaymasına ve gerçekte olduğumuz, aydın, sevgi dolu varlığa dönüştürücüdür.

Mucize Beyaz Işık, yükselmiş üstadlar ve rehberlerden rehberlik almanıza yardımcı olur. Spiritüel visyonunuzu geliştirir. Mucize Beyaz Işık, Taç çakrayı dengeli bir şekilde açar ve aktifleştirir…

Mucize Beyaz Işık, kişinin titreşimlerini yükseltmeye ve yüksek frekanslı enerjilere kişinin varlığının tüm seviyelerinin entegre olması sağlar. Böylece kişinin yükselişine yardımcı olur.

Mucize Beyaz Işık tek seviyedir. Kendiniz ve başkaları için bu enerji ile uzaktan ve yakından çalışmalar yapmak mümkündür. Mucize Beyaz Işık uyumlaması aldığınızda, sistemin özel meditasyonu(Mucize Beyaz Işık Mediytasyonu), kendinize ve başkalarına bu enerji nasıl çalışmalar yapabileceğinizi ve sistemin uyumlaması yapmayı öğreneceksiniz.

  • Mucize Beyaz Işık Enerjisi Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması: 300 TL.

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Mucize Beyaz Işık Enerjisi Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen Aşağıdaki Uyumlama Talep formunu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.

Mucize Beyaz Işık Enerjisi Uyumlama Talep Formu: