Mikrokozmik Orbit İnisiyasyon & Uyumlaması

Mikrokozmik Orbit İnisiyasyon & Uyumlaması gelişmiş enerjidir ve Işık Dolaşımı olarak da bilinir.

Eski(Antik) Çin’e kadar uzanan, Mikrokozmik Orbit bilgileri I Ching’de bulunabilir. Bedenin arka ve ön cephesinde enerjinin(Chi) dolaştırılmasına dayanan sistemde amaç Chi’yi bedenin arka kanaları(meridyenler) ve Ön kanalları(Çakralar) arasında dolaştırarak bedenin bu temel arka ve ön kanalları aracılığıyla önemli enerji merkezlerini harekete geçirmektir. Bu dolaşımda Chi çakra güç merkezlerine vardığında enerji gelişmiş bir enerji formuna dönüşür.

Mikrokozmik Orbit(yörünge) iki kanaldan oluşur.

Bu kanallar: Arka Kanal diğer bir ismi ile Eril Kanal ve Ön Kanal diğer bir ismi ile Dişil Kanaldır. Mikrokozmik Orbit’te enerjinin dolaşımı bedenin doğal enerji dolaşımı ile aynı yöndedir ve Mikrokozmik Orbit(Yörünge), bedenin ana enerji devresidir.

Mikrokozmik Orbit’in faydaları:

Fiziksel Sağlık

Zihinsel Sağlık

Duygusal Sağlık

Spiritüel(Ruhsal) Farkındalık

Psişik Sezme

Her alanda huzur

Merkezlenme

Denge

 

Mikrokozmik Orbit uygulaması sayesinde bedendeki chi dolaşımı canlanır. Mikrokozmik Orbit uyumlaması ile verilecek bilgilerde enerjinin dolaşım yönü ve yolu hakkında daha detaylı bilgilerin yanı sıra Mikrokozmik Orbit uygulamalarını ve uyumlamalarını öğreneceksiniz.

 

  • Mikrokozmik Orbit Uzaktan Uyumlama Ve Eğitimi Ücreti: 200 TL

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen formu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.