enerji 999 acun kutlu melis yeni çağBu uyumlama için Metatron Mucizesi – Avatar Işığı uyumlamasını almış olmak şartı vardır. Metatron Mucizesi – Avatar Işığı uyumlamasını alanlar bu uyumlamayı alabilirler.

Uyumlama 2 aşamadan oluşmaktadır.

1.Aşamada enerji 999 güçlendirmesi ve aktivasyonu yapılır. Ruhun hazır olduğunda derin mavi(masmavi) yıldız tetrahedron güçlendirmesi enerjisel olarak gerçekleşir. DNA’nın dekod(decode – DNA kodlamanın açılması) ve uyanış Enerji 999 demirlenmesi ile başlar.

2.Aşamada kutsal arınma başlar. Akıl  ve ozalit kopya arasındaki Kutsal Ruh, kendi işlemine başlayacak. Bu senin için büyük  heyecan olacak.

Kişisel yükseliş işlemin hızlanıyor. Uyumlama aynı zamanda 12-sarmallı DNA aktive olur. Aktivasyon ruhunuza açıklı getiriyor, bütün enerjimizi açıyor, benzersiz bir yoğunlukla  saflaştırıyor, endokrin sistemimizi ve çakralarımızı dengeliyor ve birleşmiş bir çakra  oluşturuyor.  Bağışıklık sistemi kuvvetleniyor ve senin bedenin toksinlerden arınıyor.  Tüm bloke olmuş enerji patternleri ve kristalize yapılar temizleniyor. Senin hücrelerin şimdi daha hızlı iyileşmeye muktedir. Senin hücre içi mübadelen daha güçlü  oluyor ve sen lineer zamandan çıkma sürecine başlıyorsun.  Aynı zamanda senin artık daha çok enerjin var, sen kendini daha genç hissediyorsun ve  ruhsal sözleşmeye sahip olduğunu daha çok anlıyorsun.  Senin bilinç süreçlerin daha hızlı bir şekilde çözümlenecektir ve artık zihnine hizmet  etmeyen tüm şeylerden, senin bedenin ve bilincin özgürleşecektir.

Metatron Mucizesi – Enerji 999 sistemi Bayan Solina Grill Mitterhofer tarafından kurulmuştur. Metatron Mucizesi – Enerji 999 uyumlaması için; Metatron Mucizesi – Avatar Işığı uyumlamasını almış olma şartı vardır.

Metatron Mucizesi – Enerji 999 Enerji dengesi Bayan Solina Grill-Mitterhofer tarafından €150 olarak belirlenmiştir. Web sitemize ve ülkemize özel, daha fazla insanın faydalanabilmesi için belirlediğimiz ücreti 250TL dir.