melek ışığıMelek olarak adlandırılan ve hemen hemen her kültürde yer bulmuş, kollektif bilince ait bu sevgi dolu ışık varlıklar, yüksek enerji frekansına sahiptir. Melekler, her zaman bir adım yakınımızda olsalar da, kişinin chakra olarak adlandırdığımız(enerji merkezlerinin) dengeli olmasından sonra yüksek titreşimlere rezone olmasıyla hissedilebilirler. Bunun için özellikle kalp, boğaz, 3.göz ve tepe çakralarının etkin çalışıyor olması gerekir ki yüksek frekanstaki varlıklar algılansın ve iletişim kurulsun.

Angel Light(Melek Işığı) Sistemi ALAYA –  Susan Beaumont tarafından kurulmuş naif fakat güçlü etkileri olan bir enerji sistemidir. Sistemde 4 farklı inisiyasyon vardır.  Bunlar 3.göz uyumlaması, tepe çakrası uyumlaması, kalp chakrası uyumlaması ve melek uyumlamalarıdır.

Bu uyumlamalarda ilgili çakraların melek enerjisi ile çalışabilecek titreşime getirilmesi amaçlanır.  Daha sonra “Melek Işığı” ile kendinize ve başkalarına şifa vermeyi öğreneceksiniz. Melek meditasyonları ile kendinizi arındırmayı, pozitif enerjinizi artırmayı, melekleri hissetmeyi ve rehberlik almayi ve daha fazlasını öğreniyor olacaksınız.

Üçüncü Göz İnisiyasyonu: Üçüncü Göz Uyumlamasının değişik inanç türlerine göre şekilleri vardır; biz Doğu’ya ait mandalayı kullanacağız. Mandala, daire şeklindedir ve evreni, bütünlüğü simgeler. Mandala birçok insan tarafından kendilerini meleklerle aynı frekansa getirebilmek için kullanılmıştır.

Taç Çakra İnisiyasyonu: Bu uyumlama meleklerden gelecek mesajları ve şifaları direkt olarak alabileceğiniz temiz bir kanal açmayı hedefler.

Kalp Çakrası İnisiyasyonu:  Kalp çakranızı açar, ki bu herhangi bir iyileştirme enerjisiyle çalışmada oldukça önemlidir. Bu uyumlama, tohumu eker ve enerjiyi meditasyon ve pratikle geliştirmek kişiye kalır.

Melek İnisiyasyonları:  Sizi direkt olarak ruhani bir varlıkla ya da yeni bir rehberle yani bir meleğin rehberliğiyle bağlamayı amaçlar. Bu sonuncu uyumlamadır ve en önemlisidir. Burada açık ve hazır duruma gelirsiniz. Şifayı aktarmayı, rehberlik almayı ve tanrısal varlıklarla iletişim kurmayı öğrenirsiniz. Melekler varlıklarını fark ettirirken sizin üstünüzden akan saf sevgi ve enerji dalgalarını hissetmeniz çok doğaldır.

Melek Işığı – Melek Enerjileri ile yapılabilen bazı uygulamalar:

Çakraları dengelemek, şifalandırmak, arındırmak
Yin-Yang (eril – dişil, sol-sağ) enerjiyi dengelemek
Genel bir huzur ve dinginlik haline ulaşmak
Endişe ve korkuyu aşmak
Yaşam yolundaki işi bulmak
Bolluk bereket sağlamak
Duyudışı algıları geliştirmek
Yüksek benlikle iletişime geçmek
Başmelek ve koruyucu meleklerle iletişime geçmek
Fiziksel, zihinsel sağlık için şifa çalışmaları yapmak

 

  • Melek Işığı Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması: 200 TL.

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen aşağıdaki Melek Işığı İnisiyasyon Talep formunu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.

     

 

Melek Işığı İnisiyasyonu Talep Formu: