kundali aktivasyonuModern Çağın Manyetik Enerjisi

Kundalini Enerjisi insan bedeninde omurganın en alt kısmında(kuyruk sokumu) yer alan gizemli bir enerjidir. Bu enerji herkeste bulunur. Ama çeşitli blokajlarından dolayı aktif değil-uyur durumdadır.

Modern zamanın kundalini aktivasyonu, kundalini enerjinizi güvenle uyandırmanın ve kullanmanın yollarından biridir. Kundalini uyandırıldığında omurga boyunca yükselir ve bedeninizdeki enerji merkezlerine akar. Kundalini enerjisinin uyandırılması insan bedeninin sınırsız potansiyelinin açığa çıkmasını sağlar. Kundalini Aktivasyonu zihninize açıklık getirir ve tüm enerji potansiyelinizi açığa çıkarır. Tüm çakralarınız açılır, temizlenir ve bir birleştirilmiş çakra olurşturulur. Auranız arınır, genişler, yüksek benliğiniz ile bağlantınız güçlenir. Titreşim seviyeniz(Enerji Seviyeniz) artar. Ruhunuz hazırsa şifa olur.

Aktivasyondan sonra enerjik olarak modern çağın kundalini enerjisi ile çalışabileceksiniz. Düşünceniz ya da niyetiniz ile enerjiyi herhangi birşey için yönlendirebileceksiniz. Bu konuda herhangi bir sınır yoktur. Bu yüksek frekanslı enerji ile örnek olarak enerjisel temizlik, enerji yükseltme çalışmaları, blokajları kaldırma, şifa vb. sınır olmaksızın kullanabilirsiniz.

Not: Bu aktivasyon Kundalini Reiki uyumlaması değildir ve Kundalini Reiki’den farklıdır.

Modern Çağın Kundalini Aktivasyonu tek aşamadır. Sistem Solina Grill-Mitterhofer tarafından kanalize edilmiştir.