Kozmik Temizlik Enerjisi ile yapılabilecek çok fazla şey var ve bir limit yok! Sağlık, mutluluk, iş, sevgi, bolluk bereket, aşk vb. Hayatınızda deneyimlemenize ya da daha fazlasının oluşmasına engel olan herşeyi kolayca temizleyebilir, arınabilirsiniz. Bu sistemin en önemli özelliği arınmanın – temizliğin tek bir boyutta değil bütünsel olarak; beden, zihin, bilinç, bilinçaltı, ruhsal düzeyde, kalpte, enerji bedenleri, düşence formları, çakra sistemi ve aurada gerçekleştiğinden sonuçlar kolay ve hızlı bir şekilde gelişmektedir. Limitlerinizden kurtularak yapabileceklerinizi görün.

Zihnimiz, beden ve ruh, enerji bedenleri, aura, çakralar ve kalp bunların hepsi bizim en özel kutsal alanımızı oluşturur.

Kozmik Temizlik Enerjisi, ruhumuzun kutsal alanlarını temizler. Zihin, beden, ruh, enerji bedenleri, aura, çakralar ve kalbi arındırır. Yaratıcınızla iç birliğinize engel olan herşey kutsal alanınızdan dışarı atılır. Kaynak bizi huzur ve sevgi ile dolduracaktır.

Bu uyumlamanın bir amacı da kutsal alanımıza yeniden sevgi, şifa, erdem, övgü, şükür ve daha fazlasını kazandırmaktır.

Enerji sağlıksız ve negatif tüm alışkanlıkları, inançları, davranışları, duyguları, düşünceleri temizler.

Barış, huzur, sevinç, sevgi ve artık özgür olan ruhunuzla, daha yüksek bilinç seviyelerini deneyimlemeye başlayacaksınız.

Bu enerji; Öfke, acı, nefret, kin, düşmanlık ve negatif alışkanlıklardan arındırır.

Kozmik temzilik enerjisi travma, bencil arzular, güvendiğiniz insanlar tarafından aldatıldığınız ya da bırakıldığınız için oluşan tüm negatiflikleri temizlemek için de kullanışlıdır.

Kozmik Temizlik Enerjisi; zihninizi, bedenizi, ruhunuzu, kalbinizi ve yaratıcı ile bağlantınızı güçsüzleştiren herşeyi temizlemek, ortadan kaldırmak için kullanılabilir.

Böylece spiritüel çalışmalarda, enerji-şifa çalışmalarında, meditasyonlarda daha başarılı olursunuz.

Kozmik Temizlik Enerjisi müthiş sakinlik ve huzur veren bir enerjidir. Etrafınızda hipnotik ve huzurlu bir alan oluşturur. Sanki bir okyanusun kıyısında oturmuş ve okyanusun güzelliğini, manzaranın heybetini izliyormuş gibi…

Fiziksel Beden

Enerji fiziksel bedeninizin optimum sağlığına kavuşması için çalışır. Bu süreçte bedeninizde birikmiş olan toksinler ve çeşitli atıklardan arınma gerçekleşir. Enerji, uhrevi bir bitkisel temizleyici(yada eterik bitkiler) gibi bedeninizde çalışır ve arındırır.

Zihin

Enerji, zihninizi limitleyen şeylerden arındıracaktır. Böylece sizi sınırlayan kalıplardan, korkulardan özgürleşirsiniz.

Zihninizdeki arınma hayatınızda aşağıda saydıklarımızı kolayca deneyimlemenizi sağlar:

 • Açık – berrak bir zihin
 • Yargılayıcı tutumdan kurtulma
 • Değişime ve gelişime açıklık
 • Sezgilerinizi dinleme becerisi
 • Başkalarının düşüncelerine göre hareket etmekten kurtulursunuz
 • Bilinçaltınızdan gelen mesajları anlamaya başlarsınız
 • Kendini affetme, kendini kabul etme
 • Zihninizi susturma(Farkındalık, Anda Kalma beceriniz gelişir)
 • Gerçeği kavrama beceriniz gelişir
 • Rüyalarınızı daha iyi anlar ve yorumlarsınız
 • Meditasyon ve enerji kullanım becerileriniz gelişir
 • Bilincin sonsuz boyutlarına açılmaya başlayabilirsiniz
 • Yüksek benliğinizi dinlemeye – anlamaya başlarsınız

 

Ruh

Evrensel güç ruhunuza akmaya başlar. İlahi Kaynağa yeniden bağlanırsınız. Bütünlüğü(birlik bilincini) deneyimlemeye başlarsınız. Koşulsuz sevgi, neşe ve huzur hayatınıza akmaya başlar.

İçinizdeki kaynakla daha fazla farkındalık, sonsuz güç ve merhamet gelişir.

Kozmik Temizlik Enerjisi, her durumda sakinlik, denge ve açıklığınızı – berraklığınızı korumanıza yardımcı olur. Bilincin yüksek seviyelerine ulaşırsınız. (Kuantum Sıçraması)

Kalp

Kalp arınması ve temizliği sırasında ve sonrasında daha yüksek ruhsal tutum ve öznitelikleri gelişir. Kalp temizliği içe doğru spiritüel arınmadır…Spiritüel(ruhsal) gözleriniz açılır..Sevgi enerjisinden düşük olan herşey temizlenir, böylece daha çok ilahi ışık ve sevgiden nasibinizi alırsınız. Kalbinizdeki bariyerlerden kurtulur daha çok insan sevebilir ve gerçek birlik bilincini deneyimleyebilirsiniz.

Çakra Sistemi ve Aura

Enerji çakra sisteminize ve sizi çevreleyen enerji alanınıza – auranızda çalışır. Bu hem iç hem de dış temizliktir. Çakralar temizlenir. Her türlü negatif ve istenmeyen enerjiler, negatif düşünce formları ve etkileri temizlenir.

Aurada yırtık, boşluk ya da sorun olarak tabir edilen ne varsa tamir olur.

Çevre

Bu enerji her hangi bir alan, oda, ev, ofis, araba, ya da sizin için özel bir yer ya da ziyaret ettiğiniz bir yeri de enerjisel olarak arırtmak için kolayca kullanılabilir… Aynı şekilde nesneleri de enerjisel olarak temizlemekte kullanılabilen etkili bir enerjidir.

Bu enerji ile yapılabilecek çok fazla şey var ve bir limit yok! Sağlık, mutluluk, iş, sevgi, bolluk bereket, aşk vb. Hayatınızda deneyimlemenize ya da daha fazlasının oluşmasına engel olan herşeyi kolayca temizleyebilir, arınabilirsiniz. Bu sistemin en önemli özelliği arınmanın – temizliğin tek bir boyutta değil bütünsel olarak; beden, zihin, bilinç, bilinçaltı, ruhsal düzeyde, kalpte, enerji bedenleri, düşence formları, çakra sistemi ve aurada gerçekleştiğinden sonuçlar kolay ve hızlı bir şekilde gelişmektedir. Limitlerinizden kurtularak yapabileceklerinizi görün.

Kozmik Temizlik Enerjisi sistemi tek seviyedir. Katılmak için ön koşul yoktur. Sistemin uyumlamasını alarak kendiniz ve başkaları için yakından ya da uzaktan etkili arınma çalışmaları ve sistemin uyumlamasını yapabilirsiniz.

 • Kozmik Temizlik Enerjisi Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması: 200 TL.

 • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

 • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen formu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.