karmik ilişki temizliğiKarmik ilişkiler, geçmiş yaşamlarınızı paylaştığınız ve şimdiki tekrar ortaya çıkan aynı  ruhlar ile, geçmiş hayat deneyimlerini paylaşmak için yaratılmıştır. Sıklıkla, biz, bu ruhları bilinçaltımızdan tanırız.

Çoğu zaman, arada uzaklık veya iletişimsizlik olsa bile karmik bağlantınız olan kişi ile aranızda güçlü bir bağ olduğunu hissedersiniz. Sizin geri durmanıza sebep olan durumlar ne olursa olsun, öyle özel karmik ilişkiler vardır ki, o kişiden her ne olursa olsun uzaklaşamaz veya unutamazsınız. Ne kadar uzak da olsanız veya en son iletişiminiz ne zaman olmuş olsa bile…

Sıklıkla karmik ilişkilerde inişler çıkışlar veya yükselmeler alçalmalar olabilir. İlişki düzeni sanki duygusal dalganın hareketi gibidir. Karmik ilişkiler çoğunlukla bitebilir ve tekrar birçok kere de barışmalar olabilir.

Karmik İlişki Temizliği, karmik olarak başlatılmış koşul veya bariyerlerin ileriki şifalandırılmalarını ve serbest bırakılmalarını sağlamak için sizin tüm sübtil enerji bedenlerinizde çalışacaktır.

Bu temizlik karmik ilişkilerdeki tüm karmik kalıpları ortadan kaldıracaktır böylelikle, yaşamınız ve başkaları ile olan ilişkileriniz dönüşüme uğrayacaktır. İlişkilerinizi etkileyen karmik kalıpların, bilinçsel bilgilerini, blokaja eden her şeyi yok edecektir. İstenmeyen yıkıcı, geçmiş yaşam kalıplarını çözecektir. Kişisel gelişim ve daha uyanık bilinç sağlayacaktır.

Karmik ilişki temizlği, ilişkilerinizde sevdiğiniz kişilerde bile size faydası olmayan, sürekli tekrarlanan eski kalıpları, saklı, bilinçsiz etkileri ortadan kaldıracaktır. Böylece, ilişkilerdeki karmik etkileri tanımanıza ve geçmişin sınırlandırılmalarından öteye gidebilmenize yardımcı olur. Bu da, diğerlerinin yaşamınıza getirdiği derslerin; farkındalığın hediyeleri olarak, karşılamanızı sağlar.

Karmik ilişkileri temizlemek, geçmiş travmaları şifalandırır, korkuları çözer, disfonksiyonel dinamik ilişkileri temizler ve ruhtaki görünmeyen yaraları iyileştirir. Temizlik işlemleri esnasında, yıkıcı döngüler içinde seyreden ilişkilerinizin sebep olduğu, karma ve duyguları serbest bırakırsınız.

Eskiler temizlendikçe, size bir yeni idrak, anlayış gelecektir, böylelikle sizi mutluluk, neşe ve özgürlükten uzak tutan karmik yaraların gücü altında olmak yerine, daha iyi ilişkiler kurabilmeyi bileceksiniz. Sonuç olarak, kendi seçimlerinizi yapmakta ve geleceğinizi şekillendirmekte artık özgürsünüz.

Karmik ilişkileri temizlemek, hayatınızda sürekli aynı deneyimleri tekrarlamak yerine, yeni yaklaşım ve çözümleri geliştirmeyi öğretecektir. Bu güçlü enerji, negatif kalıpları öyle bir dönüşüme uğratacaktır ki, sevdiklerinizde daha bilinçli, sevecen ve etkileşimli davranışları seçeceksiniz.

Karmik İlişki Temizliği enerji sistemi tek seviyedir. Karmik İlişki Temizliği uyumlamasını almak için ön koşul yoktur. Sistemin uyumlamasını alarak kendiniz ve başkaları için yakından ya da uzaktan çalışmalar ve sistemin uyumlamasını yapabilirsiniz. Sertifika isteğiniz var ise uyumlamadan sonra bildirdiğiniz takdirde sertifikanız email adresinize gönderilecektir.

  • Karmik İlişki Temizliği Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması: 200 TL.

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen formu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.