Kalp Beyin BağlantısıKalp Beyin Bağlantısı Uyumlaması – Brain Heart Connection Attunement

Kalp Beyin Bağlantısı Uyumlaması, kalbiniz ve beyniniz(zihniniz) arasındaki enerjik ve sinirsel bağlantıları artıran güzel bir enerjetik araçtır. Bu enerji güçlü bir ruhsal yapıya sahiptir… ki bilincinizi değiştirebilir ve ruhunuzun hafızasına erişim imkanı verir; spiritüel öğrenme ile size yardımcı olmak için. Bu spiritüel enerji, ruhsal olarak tekrar uyanmaya hazır olan ve isteyen herkese güçlü bir şekilde yardımcı olur.

Enerjinin vibrasyonları 3.göz çakrasını uyarır sonra kalp çakrası ile birleştirir… kalbiniz ve beyniniz(zihniniz) arasındaki enerjik ve sinirsel bağlantıları artırdığı gibi. Bu enerjinin kalp çakrası ve yüksek kalp çakrasında da güçlü vibrasyonları vardır. Zihninizi, kalbinizin arzularını duymaya ve gerekli olanı anlayıp başarmaya teşvik eder…

Bu enerji 3.Göz Çakrasında güçlü reaksiyona sahiptir… ve psişik yetenekleri uyandırmak için oldukça etkilidir. Bu psişik olmayı öğrenmek için size yardımcı olabilir… ve istenilirse rehberlik almak için de kullanılabilir. Ayrıca bu enerji sezginizi artırmanızı sağlar.

Kalp Beyin Bağlantısı, oldukça kalp merkezlidir ve mutluluk, takdir, minnettarlık gibi pozitif duyguları teşvik edecektir.

Kalp Beyin Bağlantısı enerjetik aracı güçlü yaşam-gücü enerjisine sahiptir bu bedenin iyileşmesi için de kullanılabilecek mükemmel bir yöntemdir. Stresten kurtulmanıza yardımcı olur ve sevgi dolu pozitif duygular getirir… Enerji öncelik kalp çakrası yüksek kalp çakrası ve 3.göz çakralarında etkisini gösterir ancak sadece bu çakraları değil 7 ana çakranın tamamını çalıştırır.

Kalp Beyin Bağlantısı Uyumlaması ile bu enerji kendinize ve başkalarına nasıl çalışma yapacağınızı, bu uyumlamayı aktarmak isterseniz bir başkasına nasıl aktaracağınızı öğreneceksiniz. Bunun yanında Kalp Beyin Bağlantısı sistemine özel 2 adet meditasyon öğreneceksiniz. Kalp Beyin Bağlantısı Uyumlaması tek seviyedir. Katılmak için ön koşul yoktur. Sistemin uyumlamasını alarak kendiniz ve başkaları için yakından ya da uzaktan çalışmalar ve sistemin uyumlamasını yapabilirsiniz. Sertifika isteğiniz var ise uyumlamadan sonra bildirdiğiniz takdirde sertifikanız email adresinize gönderilecektir.

  • Kalp Beyin Bağlantısı Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması: 200 TL.

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen formu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.

Uyumlama nedir?

Bu bir yeteneğin bir üstattan(master) -> bir Kişiye(öğrenciye) aktarılması demektir. Burada aktarılan belli bir enerji frekansı ile çalışmak yeteneğidir. Uyumlanmak yani bir konuda yetenek – belli frekanstaki enerjiyi kullanma yetisi kazanmak için, Master özel bir ritüel uygular ve daha sonra siz de bu enerji ile çalışabilirsiniz. Örneğin Kalp Beyin Bağlantısı Uyumlaması aldıysanız artık bu enerji ile çalışma yeteneğine sahip olursunuz. Uyumlamadan önce uyumlamayı nasıl alacağınıza dair gerekli bilgiler, Uyumlanma sonrası ise size sistemi nasıl kullanacağınızı içeren kullanım bilgileri gönderilir. Yaşamınızın bu gelişim sürecinde her zaman anlamadığınız, takıldığınız noktalarda telefon, email ya da internet üzerinden ve iletişim formlarımız aracılığı ile her türlü sorunuz yanıtlanır. Uyumlanma teorik bilgilendirmeyi de içerir yani sistemi nasıl kullanacağınızı öğrenirsiniz. Reiki, ya da benzer(uyumlama-inisiyasyon yolu ile aktarılan enerji sistemleri) uyumlama almadan kullanılamaz. Hangi teknik olursa olsun, kullanmanız için mutlaka bir masterdan uyumlama almanız gereklidir, bu en temel şarttır. İsteyen herkes uyumlama alabilir, uyumlama almak için özel bir yetenek gerekmez. Gerekli olan tek şart sizin istemeniz, uyumlama yapacak bir master ve masterınızın söylediği zamanda ve şekilde uyumlamayı kabul etmenizdir.

Uzaktan uyumlama etkili midir?

Enerji için zaman yada mekan kavramı söz konudu değildir. Uzaktan birisine enerji göndermek nasıl mümkünse, uyumlama yapmak da mümkündür. Uyumlamanın kalitesi yakından yada uzaktan değişmez. Tabiki uzaktan uyumlamanın deneyimli ve güvendiğiniz bir masterdan alınması çok önemlidir. Uzaktan verdiğimiz sistemleri güvenle alabilir ve enerjilere uyumlanabilirsiniz. Yaşamınızın bu gelişim sürecinde her zaman anlamadığınız, takıldığınız noktalarda telefon, email ya da internet üzerinden iletişim formlarımızı kullanarak her türlü sorunuz yanıtlanacaktır.

Neden Farklı Enerji Sistemleri?

Evrendeki yaşam enerjisi tek bir kaynaktır ancak frekansları(titreşimleri, vibrasyonları) farklıdır. Bu nedenle farklı Reiki sistemleri ve enerji frekansları vardır. (Usui Reiki, Kundalini Reiki, Gümüş Mor Alev vb. gibi) Her enerji sisteminin kullandığı frekans farklıdır ancak hepsi ortak tek kaynaktan beslenir. Farklı Reiki ya da Enerji Sistemlerinin de frekansları ve etkileri farklıdır. Bu farklılıklar bizlere farklı enerjilerle farklı alanlarda, farklı amaçlarda başarılı çalışmalar yapma imkanı sunar.