Işık Beden Entegrasyonu Ve Kognitif Yükseliş – Yükselişiniz için 999 Enerjileri ile Işık Beden Entegrasyonu

isik beden entegrasyonuKognitif Yükseliş, spiritüel yolculuklarınızda aldığınız bilgileri anlamlandırmanız için beyniniz ve zihninize yardımcı olan güzel bir enerjidir. Ayrıca siz bu gerçeklikte aydınlanmanın ilahi ruhsal entegrasyon kodlarını alırken de daha iyi çalışmasına yardımcı olur. Kognitif gelişim-yükseliş, zihinsel prosesleri geliştirir ve ruhunuzun arzuladığı seviyede zihninizi kullanmanın yollarını açar.

Işık Beden Entegrasyonu, bu gerçeklik ötesinde aldığınız ilahi kodları aktifleştirmek için size ve fiziksel bedeninize yardımcı olur. Işık Beden Entegrasyonu bedeninizin moleküler kompozisyonunu, Ruhunuzdan ve Sonsuz Kutsal Kaynak’tan tam anlamıyla yararlanabilmek ve ruhunuzun somutlaşması için değiştirebilir. takyonturkiye.com

Işık Beden, sizi ruhunuza ve yaratıcınıza tam olarak bağlayan enerji matrisi, aura anlamındaki  spiritüel ve metafiziksel bir terimdir. Onu vücudunuzu, ruhunuzu ve bilincinizi saran canlı bir ışık giysisi olarak düşünün. Bilincinizin her yolcuğunda o ışık bedeni giyer… Işık Beden; ruhsal yapının korunması ve fiziksel bedeninizle entegrasyonu için çok önemlidir.

Işık Beden Entegrasyonunun faydaları:

  1. Sonsuz Kaynağın ışığı ile rehberlerinizle rezonans halinde olmak.
  2. Yüksek Benliğiniz, ruhunuz ve Ebedi Kaynak ile sürekli bağlantıda olmak.
  3. Fiziksel olarak daha güçlü ve varlıklı olmak.
  4. Tüm varlıkla iletişim kurabilme yeteneği kazanmak.
  5. Bilinçli olarak zaman ve mekan sınırlarını aşmak.(İnsan beyni zaman ve mekana bağlı olarak düşünür bu uyumlama bu sınırları aşmaya yardımcı olur.)
  6. Yerel hastalıklar, zirai ilaçlar ve kirleticilere karşı bağışıklık sisteminin daha güçlü hale gelmesi.
  7. Saydıklarımız Işık Beden Entegrasyonunun faydalarından bazılarıdır ve faydaları bunlarla sınırlı değildir.

Işık Beden Entegrasyonu Ve Kognitif Yükseliş iki ayrı uyumlamadan oluşmaktadır. İlk uyumlama Kognitif Yükseliş uyumlamasıdır. Bu uyumlama tamamlandıktan sonra Işık Beden Entegrasyonu Uyumlaması yapılır. Bu sistem sadece uyumlamasını almış kişi tarafından kendisi için kullanılabilir. Bir başkasına ancak uyumlaması verilebilir. Ve uyumlamayı alan kişi bu sistemi kendisi için kullanabilir. Bu sistemin uyumlamasını yapabilmek için en az Reiki ya da Seichim Master’ı olmak gerekmektedir.

  • Işık Beden Entegrasyonu Ve Kognitif Yükseliş Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması: 250 TL.

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen formu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.