üçüncü göz çakraÜçüncü göz (diğer adı ile içsel göz) doğunun ve batının ruhani geleneklerinde, mistik ve ezoterik kavramlarda kullanılan alın – ajna çakrası ile ilgilidir. İçsel alemlere ve yüksek bilince açılan kapı gibidir. Yakın çağ spiritüalizminde, aydınlanma durumunu sembolize eder ve alternatif olarak derin kişisel spritüel veya psikolojik önemi olan zihinsel görüntüleri çağrışım yapar. Üçüncü göz, çoğu zaman vizyonlarla, altıncı hisle (çakra ve aura gözlemleme yeteneğini de kapsar), önsezi ve beden dışı deneyimlerle ilgilidir.

Üçüncü göz aydınlamanın sembolüdür .
Üçüncü göz, altıncı çakra veya alın çakra veya alın merkez diğer bir ismi ile ajna çakra olarak bilinir. Üçüncü göz, alın bölgesinin ortasında yer alıp, indigo rengindedir.
Bilgeliğe açılan kapıdır. Onun sayesinde, deneyimlerimizden ders alıp onları perspektifimize yerleştiririz. Bu çakranın sağlıklı olması durumunda, gerçek ile yanılgıyı ayırt edebilme yeteneği sağlanır. Buna dar fikirlilikden ayrılmayı başarabilmek, sezgisel akıl yürütmeyi geliştirme eşlik eder. 3.Göz çakrası ayrıca kendi kendinin farkında olma, içsel vizyon, mutluluk, neşe ve zihin gücü ile ilgilidir.

İndigo 3.Göz Güç Sistemi

ajna

Bu sistemin uyumlamasını almak ve öğrenmek için önşart: Reiki Master olmak ve kendize 21 gün boyunca şifa çalışması yapmış olmak.

İndigo 3.Göz Güç Sistemi Üç tane uyulmamadan oluşur, bunlar:

  1. Üçüncü Göz Temizlik Uyumlaması: Bu uyumlamanın amacı kişinin tüm negatif enerji ve blokajlarının temizlenmesidir. Anksiyete, korku ve güvensizlik üçüncü gözdeki bazı blokajlardır.
  2. Üçüncü Göz Aktivasyon Uyumlaması: Bu uyumlamanın amacı 3.Göz’ü aktif etmektir.
  3. İndigo Üçüncü Göz Güç Uyumlaması: Bu sistemin ana uyulmamasıdır ve epifiz, hipofiz ve sinir sistemi ile doğrudan bağlantı kurar. Üçüncü gözü yavaşça ve güvenli olarak yüksek frekansa ve aktiflik düzeyine getirir. Böylelikle, zihinsel yetenekler, zekâ, hayal gücü, öngörüş hayatın her alanında gelişir. Sinir sistemi de sakinleşir ve dengeye gelir. Bu uyumlama şifacı yeteneklerini de artırır. Burada bir sembol kullanılır.

Üçüncü Göz Temizlik Uyumlaması ile Üçüncü Göz Aktivasyon Uyulmamaları(1.uyumlama ile 2. uyumlama) arasında en az 3 gün olmalıdır. Üçüncü Göz Aktivasyon Uyumlaması ile İndigo Üçüncü Göz Güç Uyumlaması(2.Uyumlama ile 3.Uyumlama) arasında en az 7 gün olmalıdır. Her aşamada farklı çalışmalar öğrenirsiniz ve aşamalar arasındaki günlerde bu çalışmaları her gün az bir vakit ayırarak  kolayca yapabilirsiniz. Bunun dışında 3.göz kullanımına dair bilgiler ve örnekler, sistemin meditasyonu ve 3.göz dengeleme vb. bir çok bilgi bu sistemle verilmektedir.

 

  • Önşart: Reiki Master olmak ve kendinize 21 gün şifa çalışması yapmış olmak.

  • İndigo 3.Göz Güç Sistemi Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması: 300 TL.(Tüm aşamalar bu ücrete dahildir.)

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen formu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.