DNA Temizlik & Güçlendirmesi

DNA akımlarını güçlendirme bütün eterik bedenleri temizleyip, detoks işlemi yapar. Fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenlerdeki katıklaşmış hayatımızı olumsuz yönde etkileyen enerjiler bizde durgunluğa, işlevsizliğe sebep olur. DNA akımları aktif edildiğinde, mavikopya ile bağlantı sağlanarak hayatımıza sevinç, memnuniyet, başarı, amaç ve birçok olumlu etki tekrardan hayatımıza gelir.

DNA Temizlik & Güçlendirme uyumlaması; bize bütünlük duygusunu getirir, bağışıklık sistemini güçlendirir ve daha fazla ışık(enerji) almamızı sağlar. Kişinin hayatını idame ettirmesindeki her şeyi ilahi planla uyumlu bir şekilde yürümesine yardımcı olur. Çok boyutlu olarak uyarlanmayı sağlar, bütün eterik bedenlerdeki blokajları çözülür ve iyileşir ve birlik bilincini kolaylaştırır.

DNA akımlarını güçlendirme eterik bedenlerdeki blokajları yok edeceği gibi, mavikopya kodundaki hasarlanmış alanları dengeler ve karmayı çözer. Blokajlar çözüldüğü andan itibaren, bilinç düzeyinden uzaklaşmış bilgiler tekrardan yüzeye gelip, ruhun yükselişini
sağlayan hayat planı ile bağlantı kurar.

Blokajlar, eterik bedenden temizlendikçe kişide şifalandırma için bütün ışık formlarını kanalize edebilecek ve çalışabilecek yetenek gelişir, duyma, görme, hissetme ve bilme kapasiteleri uyarılacaktır. Sezgi ve şifa yetenekleri artacaktır. DNA Temizlik & Güçlendirmesi DNA’da ki kalıtsal faktörleri temizleyerek, negatif davranışlara sebep olan atasal inançları ortadan kaldırır ve bütünün hayrına olacak şekilde kişideki var olan bağımlılıkların yerine hayat fırsatlarını sunar.

  • DNA Temizlik & Güçlendirmesi Uzaktan Uyumlama Ve Eğitimi Ücreti: 200 TL

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen formu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.