Derin şifa reikisi, daha çok insan ruhuna geçmişten yerleşmiş olan ruhsal yaralar üzerinde çalışan, özel bir sistem anlamına gelmektedir. Ruhunuzun derin tabakalarına işleyen, uzun süre unutulmuş ve incinilmiş bölgelerde, çalışan bir enerjidir. Şifalandırmayı mümkün olduğunca az stres ve travma ile yapan, bir o kadar güçlü ama yumuşak ve nazik bir sistemdir.

Birçok insan, hayatları süresince “yürüyen yaralı” gibidir. Ruhun gizli derinlikleri, geçmişin hayal kırıklıklarının ve travmalarının tortusudur. Hatta, bu derin psişik yaralar, o kadar derinlerde kalmıştır ki, orda olduklarının farkında bile değilizdir. Bedenin ruh hafızasının, derinliklerine saplanmışlardır. Bazen tek belirti, o yaraların, o bölgelerde acı veya hastalıklar şeklinde reaksiyon vermesidir.

Ruhsal yaraların, birçok kaynakları vardır. Bunlar çocukluktan veya geçmiş hayatlardan gelebilir. Atalardan gelerek DNA da kodlanmış da olabilir.

Bu derin ruhsal yaraların nereden geldiği veya ne ile ilgili olduğu gerçekte fark etmez. Tek mesele; enerjinin temizlenmesi ve zihin ve bedenden negatif yüklerin serbest bırakılmasıdır.

Derin Şifa Reikisinin kullanımı oldukça kolaydır, bir sembolden faydalanarak veya niyetle enerji aktive edilir. Kullanırken geçmişteki ruhsal yaraların neler olduğunu bilmenize gerek yoktur. Birebir veya uzaktan uygulanabilir.

Fiziksel enerjitik matriksin bir parçası olarak, birçok derin yaralar bedende tutunmuş olabilir. Derin şifa reikisi, chi enerji blokajlarını hatta belki de fiziksel problemlere sebep olan hücresel hafızaları temizlemeye çalışır.

Çoğu kişi, bedendeki enerjilerin, değişik yerlerde nasıl tıkandığının farkında değildir ve bu sebeple bedenlerinde hissettikleri stresin normal olduğunu kabul ederler.

Bedensel çalışmalarla, katıklaşmış, derin enerjiler serbest kalır ve yeni şifalandırma oluşur.

Derin Şifa Reikisi Uzaktan Uyumlama(İnisiyasyon) Ve Eğitimi: 200 TL

Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

Eğitim/Uyumlama(İnisiyasyon) talabi için Uyumlama Talep Formunu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak telefonla talebilinizi iletebilirsiniz.

Derin Şifa Reikisi 200TL Yerine 150 TL. İndirim Cuma Günü Saat 17:00'a Kadar Geçerlidir.
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dakika
0
0
Saniye