Çok boyutlu farkındalık arınması ve aktivasyonu, çok boyutlu farkındalığı deneyimlemek amacı ile bilinçli şekilde diğer boyutlara erişme yeteneğine ek olarak, etkin olmayan psişik yeteneklerimizi aktif etme güçlerini sunar.

Bilgi, rehberlik, bilgelik kavramlarına ulaşmada ve onları burada faydalı hale getirebilecek şekle dönüştürmemize yardımcı olur.

Bu enerji; eğer hazırsanız, yeryüzünde normal öğrenme yöntemi ile hatta kanal olma yetenekleri de bunun içine dahil olarak, öğrenemeyeceğimiz bilgilere ulaştırır ve yeni bilgileri, gerçekliğimizi daha iyiye götürmemize yardımcı olur ve hayatımıza katmamızı sağlar.

Bu enerji ile, yüksek benliğimizin vibrasyonları, devamlı değişen bilinçliliğin yüksek vibrasyonlarına ulaşır. Çünkü, bu yüksek titreşimli enerjiye alışık olmadığımızdan, bu aktivasyon, bizim uyum sağlamamıza yardımcı olacaktır. Aldığımız yüksek bilgileri benimsedikçe “Birlik Bilinci”nde olmaya daha ileri adım atmanın, şaşırtıcı farkındalığını deneyimleyeceğiz.

Eski fiziksel, zihinsel, duygusal, spiritüel blokajlar ve negatif enerjiler, bedenlerimizden serbest kalacaktır. Güçlü çakra temizliği ve tüm çakraların açılması da dahil olmak üzere deneyimlenecektir.

Hayatımızda, fiziksel bedenin sınırlamasından, geçmiş hayatlardan kaynaklanan travma sebepleri, zor kalıplar, sınırlar ve sorunlar çözülücektir.

Bütün engeller temizlenip, çözüldükçe yeni olasılıklar ortaya çıkacaktır ve böylece yüksek ışık alemlerinin ışıklarını tanır hale gelirsiniz ki buda gerçekliğinizi daha parlak ve başdöndürücü hale getirecektir.

Çok Boyutlu Farkındalık Arınması Ve Aktivasyonu uyumlaması tek seviyedir. Çok Boyutlu Farkındalık Arınması Ve Aktivasyonunu almak için ön koşul yoktur. Sistemin uyumlamasını alarak kendiniz ve başkaları için yakından ya da uzaktan çalışmalar ve sistemin uyumlamasını yapabilirsiniz.

  • Çok Boyutlu Farkındalık Arınması ve Aktivasyonu Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması: 200 TL.

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen formu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.