Bolluk Mıknatısı Aktivasyonu benzersiz bir enerjik araçtır; zihin, beden, duygular ve ruh ile bütüncül bir şekilde bireysel hedeflerinize ulaşmanız için bağlantı kurar ve bolluk bilincini destekler.

Bolluk Mıknatısı Aktivasyonu güvensizlik duygunuzun yerine kendinize daha çok değer vermenize ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz iç gücü açığa çıkarmanıza yardımcı olur. Bolluk alanıyla ilgili bilincin dönüşümüne yardımcı olur.

Para bir düşünce yapısıdır. Bu yüzden parası olan bazı insanlar daha fazlasını elde etmeyi daha kolay buluyor. Bu paranın daha çok para getireceği ile ilgili değil, ancak parayı bir düşünce yapısı olarak görenler kazanmaya devam etmeyi daha kolay bulurlar. Para Mıknatısı Aktivasyonu bilincinizi değiştirir, böylece para akışını sağlamak için daha çok alternatifi değerlendirmeye başlarsınız.

Aktivasyonu aldığınızda düşünce yapınızın değişmeye başladığını fark edersiniz. Para ve bolluk hakkındaki düşünce yapınız gelişir. Ve paranın elde edilmesi zor bir şey olmadığını anlamaya ve inanmaya başlayacaklarsınız. Böylece paranın sizi ve hayatınızı kontrol etmesi yerine, siz onu kontrol etmeye başlarısınız.

Aktivasyon para ve bollukla ilgili zihinsel blokajlarınızı ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Bolluk mıknatısı aktivasyonu ile 21 gün boyunca kendize enerji çalışması yapmalısınız. 21 Günlük Enerji Programının amacı, Bolluğun yaşamınızın her seviyesinde tezahür etmesi için yeni bir çerçeve oluşturmaktır. Çalışma programınızda odak noktanızı para, ilişkiler, iş, aile, sağlık veya eksiklik veya kıtlık yaşadığınız herhangi bir alan olarak seçebilirsiniz. Bolluk Mıknatısı Aktivasyonu temel olarak, negatif hücresel hafızayı geri gönderir – böylece birikmiş negatif kalıplarınızdan etkilenmeden – tam olarak istediğinizi tezahür ettirmek için kendi iç gücünüzü deneyimleyebilirsiniz.

Bolluk Mıknatısı Aktivasyonu Ve Eğitimi: 400 TL

Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

Eğitim/Uyumlama(İnisiyasyon) talabi için aşağıdaki Bolluk Mıknatısı Aktivasyonu Talep Formunu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak telefon ile de iletişim kurarak talebilinizi iletebilirsiniz.

Bolluk Mıknatısı Aktivasyonu Talep Formu: