Aura İnfüzyon Sistemi, yükselişiniz ve spiritüel gelişiminiz için aura alanınızın enerji frekansını yükseltir. Aura enerjinizin artması ve frekansının yükselmesi; genel iletişim yeteneklerinizi ve psişik yeteneklerinizi geliştirir. Bu sistemin titreşimi hayatınızda sevincin artımasına, duygusal durumunuzun iyileşmesine ve olabilecek herhangi bir ilişki sorununun iyileşmesine yardımcı olur.

Bu güçlü sistem auranızı ekstra enerjiyle şarj ederek net ruhsal-manevi amaç ve ilerleyiş sağlamanızı destekler. Eğer psişik güçlerinizin gelişmesini istiyorsanız bu sistem size yardımcı olacaktır. Aura infüzyon sistemi aynı zamanda melekler bağlantı kurmanızı ve spiritüel rehberlerinizi bulmanıza yardımcı olur.

Sistemin kalp çakrası, boğaz çakrası ve 3.göz çakrası ile derin rezonansı vardır. Üçüncü göz çakrası, psişik yeteneklerin geliştirilmesi ile kuvvetli bir şekilde ilişkilidir.

Eğer özgüven sorunları yaşıyorsanız bu enerjiyle bu sorunu aşmanız mümkündür. Aura infüzyon sistemi cesaret ve öz saygı kazanmanıza yardımcı olur. Sevinç ve mutlululuğun hayatınıza daha çok girmesini sağlar ve özgüveninizi artırır. Auranızda sağlanan gelişmeler yaratıcılığınızı ve şansınızı artırır.

Enerji, çeşitli sorunların iyileşmesine yardımcı olur. İştahınızın normal kalmasını sağlar. Zihinsel ve ruhsal yorgunluğu azaltır. Aynı zamanda psişik manipülasyonlara, psişik saldırılara ve negatif enerjilere karşı mükemmel koruyucu niteliklere sahiptir.

Aura İnfüzyon Sistemi 5 Adımda Bütünsel Uygulamaya Sahiptir. Bunlar:

 1. Aura Temizliği

 2. Aura Dengelemesi

 3. Aura Aktivasyonu

 4. Aura Güçlendirmesi

 5. Aura İnfüzyonu

Aura Temizliği

Auranızı temizlemek, onu çevreleyen karanlık enerjileri kaldıracak ve hayatınıza pozitiflik akışı sağlayacaktır. Kirli bir aura sizi tatmin edici bir hayat yaşamanızı önleyecektir. Aura çok önemlidir ve Eğer bir ömür boyu birikmiş olumsuzluklarınız varsa, En iyi şans, aura temizliğinde uzmanlaşmış olan kişinin sizin için görevi üstlenmesine izin vermektir. Aura’yı olumsuz yönde etkileyen her şeyden kaçınmış olmanız imkansızdır ama düzenli olarak bizim aura’mızı temizlemek mümkün.Bir kez bir aura temizliği yapıldıktan sonra hayatınızdaki beklenmedik etkilerini gördükçe şok olacaksınız. Muhtemelen daha mutlu, daha hafif ve daha iyi hissedeceksiniz. Aura temizlemenin diğer bir yararı ise bağışıklık sisteminizi destekleyerek hastalığı önlemeye yarmıcı olacaktır. Auranız uzun süre negatif enerjiye maruz kalırsa bunun fiziksel bedeninizde de etkileri olacaktır. Bu nedenle uzun dönem auranın sağlığı ve işlevselliğini korumak için auranın temizlenmesi son derece önemlidir.

Aura Dengelemesi

Hiç sabah uyandığınızda ya da günün ortalarında “keyifsiz”, “ağır”, “durgun”, “halsiz” ya da “bunalmış” hissediyor musunuz? Tüm bunlar enerji alanınızdaki bir dengesizlikten kaynaklanabilir.

Aura Dengelemenin etkileri daha huzurlu hissetmek, daha mutlu olmak, daha net olmak ve pozitif dönüşüm olacaktır. Aura Balancing ayrıca stres ve kaygı azaltılmasında yardımcı olacaktır.

Aura Dengelemeyi düzenli olarak gerçekleştirirken şunları fark edeceksiniz:

 • Enerji artışınız ve fiziksel sağlığınızın iyileştirilmesi
 • Daha huzurlu hissetmek
 • Algısal netlik kazamak
 • Derin gevşeme ve mutluluk
 • Daha büyük sevinç ve güven sağlama
 • Günlük hayatta daha büyük bir heyecan – coşku ve kolaylık kazanmak
 • Refah hissinizin arttırması

Aura Aktivasyonu

Auranızı yenilemek ve aktifleştimek için, oldukça deneyimsel, özel olarak kanalize edilmiş teknikler ve yöntemler kullanarak enerjinize göre özelleştirilmiş bir sürece yönlendirileceksiniz. Aura Aktivasyonu, güçlü şifayı ve mesajları alırken hayatınızın tüm alanlarında olumlu etkilere sahip olacak bir enerji güçlendiricisidir.

Aura Güçlendirmesi

Auranız sizin bir uzantınızdır. Güçlüyken koruyucu bir kalkan görevi görür. Hasarlı olduğunda, kendinizi kötü ve kendinizden kopuk hissedersiniz. Bunun yanında negatif enerjilere maruz kalırsınız. Aura Güçlendirmesi, aurik alanınızı güçlendirerek koruyucu kalkan özelliğini en iyi hale gelmesini sağlar.

Aura İnfüzyonu

Aura İnfüzyon Sisteminin son adımıdır ve açıklamalardaki tüm faydaları kazanmanızı sağlar.

Aura İnfüzyon Sistemi Uzaktan Uyumlama(İnisiyasyon) Ve Eğitimi: 350 TL

Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

Eğitim/Uyumlama(İnisiyasyon) talabi için aşağıdaki Aura İnfüzyon Sistemi Uyumlaması Talep Formunu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak telefon ile de iletişim kurarak talebilinizi iletebilirsiniz.

Aura İnfüzyon Sistemi Uyumlama Talep Formu:

Uyumlama nedir?

Bu bir yeteneğin bir üstattan(master) -> bir Kişiye(öğrenciye) aktarılması demektir. Burada aktarılan belli bir enerji frekansı ile çalışmak yeteneğidir. Uyumlanmak yani bir konuda yetenek – belli frekanstaki enerjiyi kullanma yetisi kazanmak için, Master özel bir ritüel uygular ve daha sonra siz de bu enerji ile çalışabilirsiniz. Örneğin Aura İnfüzyon Sistemi Uyumlaması aldıysanız artık bu enerji ile çalışma yeteneğine sahip olursunuz. Uyumlamadan önce uyumlamayı nasıl alacağınıza dair gerekli bilgiler, Uyumlanma sonrası ise size sistemi nasıl kullanacağınızı içeren kullanım bilgileri gönderilir. Yaşamınızın bu gelişim sürecinde her zaman anlamadığınız, takıldığınız noktalarda telefon, email ya da internet üzerinden ve iletişim formlarımız aracılığı ile her türlü sorunuz yanıtlanır. Uyumlanma teorik bilgilendirmeyi de içerir yani sistemi nasıl kullanacağınızı öğrenirsiniz. Reiki, ya da benzer(uyumlama-inisiyasyon yolu ile aktarılan enerji sistemleri) uyumlama almadan kullanılamaz. Hangi teknik olursa olsun, kullanmanız için mutlaka bir masterdan uyumlama almanız gereklidir, bu en temel şarttır. İsteyen herkes uyumlama alabilir, uyumlama almak için özel bir yetenek gerekmez. Gerekli olan tek şart sizin istemeniz, uyumlama yapacak bir master ve masterınızın söylediği zamanda ve şekilde uyumlamayı kabul etmenizdir.