Anilos 999 – Lentos boyutundan gelen enerji içinizde İlahi Düşünce Alanı’na bir portal açıyor. DNS/DNA’nızı orijinal ilahi şekline kodluyor. Işık vücudunuz ve Tanrı hücreniz ilahi ışığı almak için tamamen aktive oluyor. Anilos Enerji 999 enerji alanınızda açılmaya başlıyor ve ilahi bilince erişiminiz yaratılıyor. İyileşme ruhunuz ona izin verdiğinde gerçekleşir. Tüm seviyeler ve sistemde bir temizlik ve saflaştırma süreci vardır, endokrin sisteminiz ve çakralarınız dengelenir ve birleşik çakranız yaratılır. Yedi temel çakranızda ve ışık vücudunuzun içine yükselme kristali KY’RAHnın demir atması gerçekleşir.

Onun enerjisi ve gücü ile aydınlık bir enerji patlaması alırsınız. İki manyetik modern çakranın aktivasyonu: Kalaus çakra (Alfa çakranızın yaklaşık 50 cm üzerinde bulunur) ve Urana çakra (Omega çakralarnızın 15 cm altında) da tamamlanır.

Bu sizin manyetik enerjinin tüm vücut sistemlerinizin içine emilimini arttırır ve böylece dönüşüm/değişiminizi hızlandırır.

Enerji 999’un paterni ışık vücudunuza yerleştirilir ve sabitlenir.

Anilos 999 sisteminin kurucusu Solina Grill Mitterhofer’dır. Acun Kutlu Melis Bayan Solina’nın Eğitmen Listesinde kayıtlı Master’dır. Anilos 999 aktivasyonunu için bir ön koşul olmadığı sistemin kurucu tarafından belirtilmektedir.

Telif Hakları:

Bu enerji sisteminin kurucusu Bayan Solina Arana’Ma Grill-Mitterhofer’dır. Ve notlar telif hakaları ile korunmaktadır. İnisiyasyon(uyumlama) durumu dışında notlar hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Uyumlamayı alan kişiler de buna uygun hareket etme sorumluluğunu taşımaktadır. Enerji dengesi olarak Bayan  Solina Arana’Ma Grill-Mitterhofer 199 Euro belirlemiştir. Web sitemize ve ülkemize özel, daha fazla insanın faydalanabilmesi için ücreti 250TL dir.