Melek Dünyasının Anahtarları

49 Melek Sembolü, kadim bilgilerden günümüze gelen kullanımı kolay, etkili  sembollerdir.

Bu uyumlama ile 49 melek sembolü ve bu sembollerin anlamlarına uyumlanılır. Her birinin, yaşamın her alanında yardımcı olması için vereceği güçler vardır. Kişi bu sembollere uyumlandıktan sonra bu sembolleri meditasyon kullanabileceği gibi başka yollarla da aktif ederek ilgili meleklerle iletişimini güçlendirebilir ve yardım alması kolaylaşır. Aynı zamanda sembolün ilgili olduğu konularda yapılan şifa – enerji çalışmalarında da bu semboller kullanılabilir.

Sembollerin bağlantılı olduğu konulara bir kaç örnek vermek gerekirse; Güven, inanç, sevgi – öz sevgi, rahatlık, güç, değişim, dönüşüm, güzellik, amaç, olgunluk, bilgelik, ruhsal uyanış, aşk ve ilişkiler, çözüm,refah, bolluk, ruhsal güç, cesaret, azim, bağımlılıktan kurtulma, enerji, başarı ve başmelek sembolleri olmak üzere farklı konularda toplamda 49 sembol vardır.

49 Melek Sembolü Uyumlamanızın ardından; bu sembolleri 3.gözünüzde imgeleyebilir ve sembollerle bağlantılı melekleri çağırabilir ve(veya) sembollerin enerjileri ile çalışabilirsiniz. Semboller ellerinizle de çizilebilir ya da zihinizden düşünebilirsiniz, kendinizin ya da her hangi birisinin çakra sistemine eterik olarak yerleştirebilieceğiniz gibi sembolleri üzerinizde de taşıyabilir, uzaktan ya da yakından bu semboller ve enerjileri ile kendiniz ve başkaları için çalışmalar ve uyumlama yapabilirsiniz.

 

  • 49 Melek Sombolü Uzaktan Eğitim ve Uyumlaması: 200 TL.

  • Eğitim kitapçığı ve sertifika tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

  • Eğitim/Uyumlama Talebi için lütfen formu doldurunuz ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak da iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.